Další informace

Dubské gymnázium si už delší dobu drží krásné 3. místo v žebříčku škol Teplicka. Také není samozřejmostí se na tuto školu dostat. Jestli má vaše dítě za 2. pololetí 4. třídy a za 1. pololetí 5. třídy Základní školy průměrný prospěch do 1,75, je přijato bez dalšího přijímacího řízení.

Ostatní musí projít výběrem ve formě sto-bodového testu, který musí napsat minimálně na 75 bodů. Ale počet přijatých studentů je omezený na 20 žáků na ročník.

Jestliže patříte mezi ty, kteří ocení aktivitu a podílení se na projektech, které mohou dětem přinést do života další zkušenosti, i v tomto případě vás naše gymnázium nezklame. Účastní se například projektu Univerzita třetího věku, každoroční soutěže o Duhovou popelnici, plánují se studijní cesty po Evropě například do Bruselu nebo Štrasburku, účastní se setkání Studenti studentům, nabízí rozšiřující kurzy jak pro studenty tak pro širokou veřejnost, podporuje stáže v zahraničí nemalým příspěvkem, účastní se soutěží…

Snad vás naše instituce zaujala, další informace jsou dostupné na internetu nebo na telefonním čísle +420 417 530 732.

Navštivte také

Doména www.gymnazium-dubi.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 14917 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.gymnazium-dubi.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.